Sejf na klucze jest jednym z najpopularniejszych rodzajów sejfów. Sejf na klucze stosowany jest we wszystkich miejscach, w których wymagane jest ograniczenie dostępu do kluczy osobom trzecim. Oferowane przez nas sejfy marki Yale zostały przystosowane na 100 kluczy (YKB/550/DB1) oraz 48 kluczy (YKB/365/DB1). Model na 100 kluczy ma 10 przestawnych listw, natomiast sejf na 48 kluczy 4 przestawne listwy z haczykami i numerkami, na których zawiesza się różnej wielkości klucze.

Sejf depozytowy

Każdy sejf depozytowy znajdujący się w naszej ofercie wykonano z gwarantującej maksymalne bezpieczeństwo wytrzymałej stali. Nasze sejfy wyposażone zostały również w 2-ryglowe zamki odblokowywane ręcznie przy użyciu cyfrowej klawiatury. Dodatkowym zabezpieczeniem jest funkcja Time Lock, która blokuje sejf po 3-krotnym wprowadzeniu błędnego kodu na klawiaturze. W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów, każdy sejf na klucze wyposażony został w funkcję awaryjnego otwierania przy użyciu mechanicznego klucza.

Sejf na klucze – zastosowanie

Sejf na klucze wykorzystywany jest w miejscach, w których korzysta się z dużej ilości kluczy. Klienci, którzy najczęściej nabywają tego rodzaju sejf, prowadzą hotele lub pensjonaty, przez które każdego dnia przewija się mnóstwo osób. Dzięki wyposażeniu hotelu w sejf na klucze nie ma możliwości, by wpadły one w niepowołane ręce. Coraz rzadziej zdarza się, by klucze znajdowały się w recepcji „na widoku”. Jest to bardzo niebezpieczne, gdyż wystarczy chwila nieuwagi recepcjonisty, by obca osoba dostała się do pokoju, który nie został przez nią zarezerwowany. Sejf na klucze zajmuje niewiele miejsca, lecz gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo nie tylko gościom pensjonatów i hoteli, lecz również ich pracownikom. Sejf depozytowy wykorzystywany jest również w takich miejscach, jak małe firmy, uczelnie wyższe lub salony samochodowe, gdzie przechowywanie kluczy wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Warto więc powierzyć to zadanie sejfom, które zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie chronić swoją zawartość.

Przechowywanie kosztowności w hotelowych sejfach

Sejf depozytowy służy nie tylko do ochrony kluczy, ale również do przechowywania kosztowności, powierzonych przez inne osoby. Jest to zatem rozwiązanie świetne do różnego rodzaju hoteli czy ośrodków wypoczynkowych. Obecnie standardem jest, że w każdym wyższym rangą hotelu znajduje się przynajmniej jeden sejf depozytowy na recepcji, a nieraz pojawiają się one także w każdym pokoju, by wszyscy goście mogli z nich swobodnie korzystać. Wysoki poziom bezpieczeństwa to jedna z ważniejszych rzeczy, których oczekują wypoczywający. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej ośrodków decyduje się na zakup sejfów. Dzięki temu mogą liczyć na lepsze oceny gości. Każdy bowiem chce, aby jego rzeczy, takie jak elektronika, klucze do auta czy pieniądze, były bezpieczne w czasie nieobecności właściciela. Sejf na klucze nie jest więc jedynym potrzebnym schowkiem w miejscach, w których na co dzień przebywa wielu ludzi. Inwestując w takie urządzenia, można zapobiec wielu przykrym sytuacjom utraty mienia innych osób.