Bezpieczeństwo zakupów

Dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie podczas zakupów w naszym sklepie.

Zapewniamy najwyższej jakości produkty, rzetelną obsługę oraz gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonych nam danych osobowych.


ZASZYFROWANE, BEZPIECZNE ZAKUPY

  • Formularze składania zamówień oraz płatności są przesyłane za pomocą szyfrowanego połączenia, zabezpieczonego certyfikatem SSL. Dzięki temu zakupy w naszej sklepie są w pełni bezpieczne i komfortowe.
Bezpieczne zakupy

BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

  • Nad przelewami elektronicznymi oraz płatnościami kartą czuwa firma Przelewy24.pl, która jest jedną z największych firm, obsługujących płatności internetowe. Bezpieczeństwo transakcji elektronicznych zapewnianie jest dzięki zastosowaniu protokołu SSL oraz poprzez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dodatkowo płatności kartami kredytowymi są chronione przez 3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode). Pracownicy sklepu mebleteo.pl posiadają jedynie te dane, które zostały podane przez klienta w procesie zakupu i służą do kontaktu z nim, wysłania zamówień oraz do wystawiania dowodów zakupu (paragon, faktura). Sklep nie ma dostępu do informacji, które są związane z przelewami elektronicznymi oraz płatnościami kartami kredytowymi.
  • Pracownicy sklepu mebleteo.pl posiadają jedynie te dane, które zostały podane przez klienta w procesie zakupu i służą do kontaktu z nim, wysłania zamówień oraz do wystawiania dowodów zakupu (paragon, faktura). Sklep nie ma dostępu do informacji, które są związane z przelewami elektronicznymi oraz płatnościami kartami kredytowymi.
Przelewy24

BEZPIECZEŃSTWO WYSYŁEK

  • Szczególną wagę przywiązujemy do jakości pakowania naszych produktów, by starannie przygotowane, docierały do naszych Klientów w stanie nienaruszonym. Każda przesyłka jest ubezpieczana na jej pełną wartość. Korzystamy z firm kurierskich Geis oraz DHL, a w przypadku większych zamówień zawodzimy produkty własnym transportem lub wynajmujemy zaufaną firmę spedycyjną.

GWARANCJA JAKOŚCI OBSŁUGI

  • Nad Państwa zamówieniami pracuje wykwalifikowany zespół sprzedawców, gotowych z pełnym profesjonalizmem służyć Państwu pomocą w rozwianiu wszelkich wątpliwości dotyczących asortymentu naszego sklepu oraz procesu zakupowego.

GWARANCJA ZADOWOLENIA Z ZAKUPÓW

  • Zgodnie z prawem konsumenckim oferujemy możliwość odstąpienia od zakupu w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru. Warunkiem koniecznym jest odesłanie produktu w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością. Zwracany towar nie może również być uszkodzony oraz nosić jakichkolwiek śladów używania. Jeśli zakupiony produkt posiada wady fizyczne, wynikające z wadliwej produkcji, Klient ma prawo do reklamacji, która zostanie rozpatrzona w przeciągu 14-30 dni.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH OSOBOWYCH

  • Dostosowaliśmy zasady przetwarzania danych osobowych do nowych przepisów RODO. Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Klient ma prawo do dostępu, sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia swoich danych osobowych.