Bakpol – meble metalowe dla domu i firmy

Bakpol – meble metalowe dla domu i firmy

Firma Bakpol jest producentem nowoczesnych mebli metalowych, w tym mebli biurowych, szkolnych, socjalnych i warsztatowych. Znajdują zastosowanie w szpitalach, lokalach gastronomicznych, siłowniach i w wielu innych miejscach. Bakpol oferuje między innymi regały metalowe, meble jadalniane, szafy na dokumenty, skrzynki na listy i szafy ubraniowe. Dzięki nim można kompleksowo urządzić każde pomieszczenie i zachować spójny styl. Meble Bakpol sprawdzą się zarówno w firmie, jak i w domu – na przykład szafki warsztatowe i stoły narzędziowe będą doskonałe do garażu, a szafa biurowa do gabinetu. Oprócz wymienionego asortymentu firma Bakpol oferuje również meble na wymiar, dzięki którym można zaaranżować przestrzeń według własnego pomysłu. Producent dokłada wszelkich starań, aby wszystkie meble – gotowe i na wymiar – były dopracowane w najmniejszym szczególe. Z tego powodu zarówno meble szkolne, jak i pozostałe, produkowane są z solidnych i wytrzymałych materiałów, takich jak blacha stalowa lub płyta MDF. Dodatkowo meble BHP są zgodne z obowiązującymi normami oraz posiadają liczne certyfikaty i atesty. 

Bakpol – meble metalowe dla domu i firmy

(1 produkt)
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

1 elementu

 1. Szafa biurowa na kółkach KBK500/5 na dokumenty metalowa
  Wymiary: 1100 ( w tym 100 kółka) x 500 x 500
  KBK500/5
  Szafa biurowa na kółkach KBK500/5 na dokumenty metalowa
  1 150,00 zł 1 414,50 zł
  W magazynie 0 szt.
  Kolejne sztuki: 6 tygodni
Ładowanie produktów...
Pokaż więcej produktów

Bakpol – meble metalowe dla domu i firmy

(1 produkt)
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

1 elementu

Bestsellery

Bakpol

Firma Bakpol to producent nowoczesnych mebli metalowych, które znajdują zastosowanie zarówno w domu, jak i w firmie. Bakpol działa na rynku już od wielu lat, a siedziba firmy mieści się w Poznaniu. Dzięki ogromnej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu wszystkich pracowników, meble socjalne i biurowe rzeczonego producenta cieszą się ogromną popularnością i stanowią wyposażenie wielu biur i przedsiębiorstw w Polsce. W asortymencie znaleźć można między innymi szafki warsztatowe, sportowe i szkolne, szafy strażackie i skrytkowe, meble do zabudowy i jadalniane. Sprawdzą się w szatniach szkolnych, przedszkolnych i pracowniczych oraz innych pomieszczeniach socjalnych. Meble gastronomiczne będą idealnym wyposażeniem kuchni w restauracjach i hotelach, a laboratoryjne szpitali i instytucji naukowych. Firma Bakpol oferuje również sejfykasy pancerne, skrzynki na listy oraz regały metalowe – także na wymiar. Meble biurowe i socjalne pozwalają kompleksowo urządzić dane pomieszczenie i zachować spójny styl.

Meble na wymiar i nie tylko

Oprócz mebli BHP i pozostałych metalowych elementów wyposażenia wnętrza, firma Bakpol oferuje również regały biurowe oraz inne meble na wymiar. Dzięki temu można zaaranżować przestrzeń według własnego gustu i pomysłu oraz dopasować rozmiar biurka lub szafy na dokumenty do niestandardowych wymiarów pomieszczenia. Na szczególną uwagę zasługują również biurowe meble metalowe rzeczonego producenta. Bakpol produkuje wysokiej jakości szafy kartotekowe i aktowe, szafy ogioodporne i pancerne oraz wiele innych mebli do biura. Cały asortyment stanowi ergonomiczne i funkcjonalne wyposażenie firmy. Sprawia, że biuro staje się jej estetyczną wizytówką, a praca odbywa się w komfortowych warunkach. Zarówno meble biurowe, jak i meble warsztatowe czy inne zostały wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów, takich jak blacha stalowa lub płyta MDF. Wszystkie szafki BHP oraz pozostałe meble socjalne są zgodne z obowiązującymi przepisami, co potwierdzają liczne certyfikaty i atesty.