Coraz częściej podróżujemy nie tylko w ramach urlopu, ale również służbowo. Weekendowe wyjazdy w delegacje do Londynu czy Paryża przestały już dziwić. Formalny charakter takich wizyt wiąże się często z udziałem w bankietach, uroczystych kolacjach czy ważnych spotkaniach biznesowych. Dlatego często pracownicy zmuszeni są do zabierania ze sobą kosztowności, ważnych dokumentów czy chociażby prestiżowego zegarka. W jaki sposób ochronić je przed kradzieżą? Choć większość hoteli gwarantuje obecnie monitoring i szereg zabezpieczeń, warto zdecydować się na placówkę oferującą w standardzie również sejf hotelowy. Czasy noszenia przy sobie wszystkich cennych przedmiotów czy chowania ich w specjalnych skrytkach minęły już dawno – teraz można pozwolić sobie na luksus pozostawienia ich w ciągu dnia w pokoju hotelowym.

Dlatego decydując się na zakup sejfów do pokoi hotelowych zapewniamy sobie w ten sposób podniesienie jakości usługi, ale przede wszystkim – bezpieczeństwa gości, a wszystko to za sprawą profesjonalnego sejfu. Jakie urządzenie sprawdzi się najlepiej? Przede wszystkim bezpieczne – gruba blacha stalowa oraz bezpieczny mechanizm ryglowy będą gwarancją niezawodności. Ponadto warto wybrać sejf hotelowy łatwy w obsłudze, w prostym systemem wprowadzania kodu do zamka elektronicznego. Możemy zdecydować się także na wariant z zamkiem kluczowym. W przypadku wszelkich problemów klucz awaryjny umożliwia otwarcie sejfu również bez posiadania kodu.

Dzięki możliwości odczytywania wydarzeń możemy sprawdzić blisko 100 operacji otwierania bądź zamykania sejfu, dzięki czemu bez problemu ustalimy dokładny czas poszczególnych działań. Nie należy zapominać także o designie – Klienci o wiele chętniej zdecydują się na dodatkowe wyposażenie pokoju, jeśli nie będzie to wielka i nieporęczna szafa. W ofercie sklepu TEO znajdują się sejfy hotelowe o klasycznym kształcie i wykończeniu. Niewielki rozmiar w połączeniu z niezawodnością i prostą obsługą sprawiają, że są one polecane przez wielu zadowolonych Klientów.

Produkt - sejf hotelowy:

Sejf hotelowy

SEJF HOTELOWY